Seks francuski- jakie się wiążą z nim problemy i co trzeba o nim wiedzieć?

Seks francuski nie jest dobrą propozycją dla każdego. Istnieje pewne przekonanie, że każdy mężczyzna uwielbia seks francuski i chce go często uprawiać. Jednakże według statystyk tylko 6 procent pań jest zdania, iż preferuje tego rodzaju zbliżenia i lubi takie pieszczony. Jak widać, opinie na temat takiej formy aktywności seksualnej są odmienne. Miłość francuska nie jest uznawana w żadnym razie za perwersje, a za normalne i w pełni zdrowe praktyki seksualne. Dla pań, jak i panów, ten rodzaj zbliżenia może dać silną i niesamowitą przyjemność.

Problemy z seksem francuskim

Seks francuski niesie ze sobą wiele możliwości, gdyż jest bardzo prosty do praktykowania. Można go polecić każdej osobie, nawet tej mocno ograniczonej seksualnie, na przykład przez wypadek, ciężką chorobę, ciążę. Oprócz tego takie zbliżenie pozwala kobiecie szybciej uzyskać satysfakcję ze stosunku, nawet pomimo średnich umiejętności kochanka. Mężczyźni bardzo cenią sobie taką formę zbliżenia, nie tylko czerpią spotęgowane doznania, ale także mają pewność co do pożądania partnerki.

Niekiedy są oni w stanie się nawet obrazić, jeśli kobieta odmówi tego rodzaju kontaktu, gdyż czują się wówczas odtrąceni, co źle wpływa na ich poczucie męskości. Wiele pań ma problem z seksem francuskim, dzieje się to przez co, iż kojarzy się im on z czymś mało higienicznym, wstydliwym, a niekiedy nawet upokarzającym. Dobrze jest jednak odrzucić wszelkie zahamowania i blokady i przekonać się, że tak naprawdę miłość francuska nie powinna być negatywnie odbierana. Dla mężczyzny seks oralny jest sposobem na szybkie pobudzenie i osiągnięcie satysfakcji seksualnej.

Seks francuski- co kobieta powinna o nim wiedzieć?

Seks francuski nie jest wcale taki trudny, jakby się mogło zdawać. Jest to świetna propozycja dla par, które chcą rozładować swoje napięcie seksualne, aczkolwiek na razie wolą nie uprawiać klasycznego seksu. Niekiedy kobiety podczas uprawiania tradycyjnego seksu mają duży problem z osiągnięciem orgazmu. W tym wypadku również pomoże miłość francuska potraktowana jako gra wstępna. Niektóre osoby mają trudności z podjęciem jakiegokolwiek zbliżenia, wówczas seks francuski pomoże przełamać wszelkie bariery i niechęć. Kobieta, która chce zadowolić swojego partnera, powinna pamiętać o tym, aby w trakcie kontaktu seksualnego nie zaciskać zębów, gdyż mogłoby to spowodować uszkodzenie członka partnera. Kobieta nigdy nie powinna się zmuszać do seksu oralnego. Istnieje wiele technik uprawiania miłości francuskiej, panuje tutaj duża dowolność. Kobieta może nie tylko ssać członka, ale także stosować wszelkie inne pieszczoty (np. lizanie, całowanie).

Partnerka nie powinna się zbytnio spieszyć, chcąc dać partnerowi jak najwięcej przyjemności, musi pamiętać, że będzie to wymagało od niej trochę wysiłku. Nie warto podejmować się takiego kontaktu bez chęci i zaakceptowania tej formy stosunku. W trakcie uprawiania miłości francuskiej partnerka powinna być pewna siebie, nie może bać się pieszczenia penisa i mieć pewnych zahamowań Jednakże nie może być również zbyt szybka i agresywna, co mogłoby wywołać dyskomfort u mężczyzny. Pieszczoty powinny być dopasowane do potrzeb partnera, warto zwracać uwagę na to, jak on reaguje na daną stymulację. Warto ze sobą rozmawiać i poznawać techniki miłości francuskiej. Panie obawiają się takiego zbliżenia głównie przez sam moment wytrysku. Wiele z nich nie wie, jak ma się zachować, kiedy partner zbliża się już do ejakulacji.

Sperma jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia człowieka, jednakże kobieta nie musi wcale jej połykać. Seks może zakończyć się wytryskiem w dowolne miejsce, to wszystko zależy od preferencji partnerów, w jaki sposób zostaną zakończone pieszczoty. Jeśli kobieta dopiero zaznajamia się z miłością francuską, wówczas połknięcie spermy może okazać się dla niej zbyt dużym wyzwaniem. W przypadku kiedy sperma znajdzie się na twarzy czy ciele kobiety, nie powinna ona potraktować ją z obrzydzeniem, gdyż może to urazić jej partnera, co może negatywnie wpłynąć na relację pomiędzy parą.

Leave a Comment